
Geschreven door Mark van der Linden
Een ondernemer kampt vaak met een van deze belangrijke vragen, maar wat is nu verstandig in welke fase? Heb je kapitaal nodig en zo ja, welk type kapitaal heb je hiervoor nodig? Ga je voor een lage rentelast of ga je juist voor een lage maandlast? Zijn er überhaupt financiers te vinden voor jouw plannen?
Recent hebben we namens Lenssen Advies een aantal klantcases mogen delen. Hierin werden een aantal startende ondernemers in het zonnetje gezet. We hebben diverse vragen gekregen over deze cases, waarom nu juist starters? Wat mij betreft simpel, voor financieringsplannen bij bestaande ondernemers met een lang track-record zijn diverse partijen te vinden. Voor starters ligt dat vaak wat lastiger, des te mooier om die plannen ook te verwezenlijken! Van starter tot staker, van scale-up tot reguliere uitbreiding, wij helpen je zoeken naar een geschikte financier.
Ben jij een ondernemer met (investerings)plannen, maar weet je niet goed waar je moet beginnen? Neem dan contact op met ons voor een goede begeleiding van de realisatie van je plannen. Onze adviseurs helpen je graag verder!
Hoe wij te werk gaan:
Van kop tot staart helpen wij je graag verder. Wij zetten onze expertise in, zodat jij jezelf bezig kan houden met de zaken waar je graag mee bezig bent. Benieuwd hoe wij te werk gaan?
Neem dan vrijblijvend contact met ons op.